Team

Met een divers, gedreven en dynamisch team werken wij iedere dag met veel passie aan het verduurzamen van de gebouwde omgeving. Maak hier kennis met de medewerkers van DGBC.  



Annemarie van Doorn

Directeur

a.vandoorn@dgbc.nl

Auke Bullema

Publicist/woordvoerder

a.bullema@dgbc.nl

Bart Brok

Manager Bedrijfsvoering

b.brok@dgbc.nl

Bart van der Vaart

Publicist/woordvoerder

b.vandervaart@dgbc.nl

Bastiaan Versteeg

Projectmanager

b.versteeg@dgbc.nl

Bodhi Lepelaar 

Communicatiemedewerker

b.lepelaar@dgbc.nl

Bouchra El-Ouatiq

Boekhoudkundig Medewerker

b.elouatiq@dgbc.nl

Diana van den Eijnden

Relatiemanager

d.vandeneijnden@dgbc.nl

Edwin van Noort

Hoofd Ontwikkeling 

e.vannoort@dgbc.nl

Eefje Stutvoet

Projectmanager Paris Proof

e.stutvoet@dgbc.nl

Fredericke Reijerkerk

Communicatieadviseur

f.reijerkerk@dgbc.nl

Hans Valkhoff

Programmamanager

h.valkhoff@dgbc.nl

Helen Retel Helmrich

Officemanager/PA van Annemarie van Doorn

h.retel@dgbc.nl

Ingrid Smeelen

Medewerker Certificering & Beheer

i.smeelen@dgbc.nl

Jan Kadijk

Manager Kennis en Innovatie

j.kadijk@dgbc.nl

Leonie de Boer

Projectmanager

l.deboer@dgbc.nl

Maikel de Laat

Projectmanager Helpdesk

m.delaat@dgbc.nl

Marieke Olsthoorn

Hoofd Communicatie en Events

m.olsthoorn@dgbc.nl

Martin Mooij

Programmamanager Deltaplan Duurzame Renovatie/
Manager Certificering

m.mooij@dgbc.nl

Melody Reyneveld

Trainingscoördinator

m.reyneveld@dgbc.nl

Niek Stukje

Communicatieadviseur

n.stukje@dgbc.nl

Pauline Braam

Trainingscoördinator

p.braam@dgbc.nl

Peter Gabriëls

Projectmanager

p.gabriels@dgbc.nl

Remy Heijer

Projectmanager

r.heijer@dgbc.nl

Rudy van der Helm

Programmamanager

r.vanderhelm@dgbc.nl

Thomas Metz

Programmamanager Bestaande Bouw

t.metz@dgbc.nl




Laatste nieuws

Annemarie van Doorn spreekt op BT Event

Annemarie van Doorn spreekt op BT Event

Jeroen Stegehuis van Greenbase in Adviesgroep BREEAM-NL Gebied

Jeroen Stegehuis van Greenbase in Adviesgroep BREEAM-NL Gebied

'BREEAM-NL methodiek ook geschikt maken voor monumenten'

'BREEAM-NL methodiek ook geschikt maken voor monumenten'