Team

Met een divers, gedreven en dynamisch team werken wij iedere dag met veel passie aan het verduurzamen van de gebouwde omgeving. Maak hier kennis met de medewerkers van DGBC.  

Anna Verbrugge

Projectmanager

a.verbrugge@dgbc.nl

Annemarie van Doorn

a.vandoorn@dgbc.nl

Anouk Freriks

Redacteur/Tekstschrijver

a.freriks@dgbc.nl

Bastiaan Versteeg

Projectmanager

b.versteeg@dgbc.nl

Bodhi Lepelaar

Communicatiemedewerker

b.lepelaar@dgbc.nl

Bouchra El-Ouatiq

Boekhoudkundig medewerker

b.elouatiq@dgbc.nl

Bram Suweijn

Junior Projectmanager

b.suweijn@dgbc.nl

Daphne Braal

Interim-directeur

d.braal@dgbc.nl

Diana van den Eijnden

Communicatieadviseur

d.vandeneijnden@dgbc.nl

Edwin van Noort

Directeur Programma’s & Projecten

e.vannoort@dgbc.nl

Eefje Stutvoet

Programmamanager Paris Proof

e.stutvoet@dgbc.nl

Enola Marijnissen

Junior projectmanager Paris Proof

e.marijnissen@dgbc.nl

Erika van Zinderen Bakker

Persvoorlichter/redacteur

e.vanzinderenbakker@dgbc.nl

Estéban van Zeijl

Programmamanager Wonen

e.vanzeijl@dgbc.nl

Fiona Evans 

Trainingscoördinator

f.evans@dgbc.nl

Hidde Vroman

Trainee/Junior projectmanager

h.vroman@dgbc.nl


Ingrid Smeelen

Medewerker Certificering & Beheer

i.smeelen@dgbc.nl

Jan Kadijk

Manager Kennis en Innovatie

j.kadijk@dgbc.nl

Jasmine de Hoog

Communicatiemedewerker

j.dehoog@dgbc.nl

Kimberly Camu

Redacteur/Tekstschrijver

k.camu@dgbc.nl

Laetitia Nossek

Programmamanager

l.nossek@dgbc.nl

Leonie de Boer

Projectmanager

l.deboer@dgbc.nl

Linda Vrolijk

Manager Communicatie & Events

l.vrolijk@dgbc.nl

Maikel de Laat

Projectmanager

m.delaat@dgbc.nl

Marieke Olsthoorn

Manager Externe betrekkingen

m.olsthoorn@dgbc.nl

Martin Mooij

Programmamanager Deltaplan Duurzame Renovatie / Manager Certificering

m.mooij@dgbc.nl

Martine

Martine Pijl

Projectmanager

m.pijl@dgbc.nl

Merel den Otter

Senior Communicatieadviseur

m.denotter@dgbc.nl

Mischa

Mischa Boschman

accountmanager BREEAM

m.boschman@dgbc.nl

Martine

Myrthe Beekink

Trainingscoördinator

m.beekink@dgbc.nl

Roosmarijn van de Velde

Projectmanager Kennis en Innovatie

r.vandevelde@dgbc.nl

Ruben Zonnevijlle

Programmamanager Circulariteit

r.zonnevijlle@dgbc.nl

Rudy van der Helm

Manager Ontwikkeling en beheer 

r.vanderhelm@dgbc.nl

Stan Vanwersch

Projectmanager datagedreven verduurzaming

s.vanwersch@dgbc.nl

Suzanne Gemmink

Officemanager

s.gemmink@dgbc.nl

Thomas Heye

Programmamanager

t.heye@dgbc.nl

Laatste nieuws

Pluq levert laadoplossingen voor bedrijven: ‘Vastgoedeigenaren krijgen gewoon geen huurders meer als hun gebouwen niet Paris Proof zijn’

Pluq levert laadoplossingen voor bedrijven: ‘Vastgoedeigenaren krijgen gewoon geen huurders meer als hun gebouwen niet Paris Proof zijn’

Partijen ondertekenen samenwerkingsverklaring bouwmaterialenakkoord

Samenwerkingsverklaring bouwmaterialenakkoord getekend

Wat vindt DGBC van de uitslag van de Europese verkiezingen en de goedkeuring van de natuurherstelwet?

DGBC over de natuurherstelwet en de Europese verkiezingen