Team

Met een divers, gedreven en dynamisch team werken wij iedere dag met veel passie aan het verduurzamen van de gebouwde omgeving. Maak hier kennis met de medewerkers van DGBC.  

Anna Verbrugge

Projectmanager

a.verbrugge@dgbc.nl

Annemarie van Doorn

Algemeen Directeur

a.vandoorn@dgbc.nl

Anouk Freriks

Redacteur/Tekstschrijver

a.freriks@dgbc.nl

Bastiaan Versteeg

Projectmanager

b.versteeg@dgbc.nl

Bernard van Croonenburg

Manager bedrijfsvoering

b.vancroonenburg@dgbc.nl

Bodhi Lepelaar

Communicatiemedewerker

b.lepelaar@dgbc.nl

Bouchra El-Ouatiq

Boekhoudkundig medewerker

b.elouatiq@dgbc.nl

Bram Suweijn

Junior Projectmanager

b.suweijn@dgbc.nl

Diana van den Eijnden

Communicatieadviseur

d.vandeneijnden@dgbc.nl

Edwin van Noort

Directeur Programma’s & Projecten

e.vannoort@dgbc.nl

Eefje Stutvoet

Programmamanager Paris Proof

e.stutvoet@dgbc.nl

Erika van Zinderen Bakker

Persvoorlichter/redacteur

e.vanzinderenbakker@dgbc.nl

Estéban van Zeijl

Programmamanager Wonen

e.vanzeijl@dgbc.nl

Fiona Evans 

Trainingscoördinator

f.evans@dgbc.nl

Hidde Vroman

Trainee/Junior projectmanager

h.vroman@dgbc.nl


Ingrid Smeelen

Medewerker Certificering & Beheer

i.smeelen@dgbc.nl

Jan Kadijk

Manager Kennis en Innovatie

j.kadijk@dgbc.nl

Jasmine de Hoog

Communicatiemedewerker

j.dehoog@dgbc.nl

Kimberly Camu

Redacteur/Tekstschrijver

k.camu@dgbc.nl

Laetitia Nossek

Programmamanager

l.nossek@dgbc.nl

Leonie de Boer

Projectmanager

l.deboer@dgbc.nl

Linda Vrolijk

Manager Communicatie & Events

l.vrolijk@dgbc.nl

Maikel de Laat

Projectmanager

m.delaat@dgbc.nl

Marieke Olsthoorn

Manager Externe betrekkingen

m.olsthoorn@dgbc.nl

Martin Mooij

Programmamanager Deltaplan Duurzame Renovatie / Manager Certificering

m.mooij@dgbc.nl

Martine

Martine Pijl

Projectmanager

m.pijl@dgbc.nl

Merel den Otter

Senior Communicatieadviseur

m.denotter@dgbc.nl

Martine


Mylène Jabroer

Management Assistant/ PA van Annemarie van Doorn

m.jabroer@dgbc.nl


Martine

Myrthe Beekink

Trainingscoördinator

m.beekink@dgbc.nl

Peter Gabriëls

Senior Projectmanager

p.gabriels@dgbc.nl

Roosmarijn van de Velde

Projectmanager Kennis en Innovatie

r.vandevelde@dgbc.nl

Ruben Zonnevijlle

Programmamanager Circulariteit

r.zonnevijlle@dgbc.nl

Rudy van der Helm

Manager Ontwikkeling en beheer 

r.vanderhelm@dgbc.nl

​​​​​​​

Stan Vanwersch

Projectmanager datagedreven verduurzaming

s.vanwersch@dgbc.nl

Suzanne Gemmink

Officemanager

s.gemmink@dgbc.nl

Thomas Heye

Programmamanager

t.heye@dgbc.nl

Ties Ludden

Projectmanager

t.ludden@dgbc.nl

Laatste nieuws

Maarten Markus is manager duurzaamheid bij gebiedsontwikkelaar AM. We zetten in op het minimaliseren van de CO₂-uitstoot van gebouwen enerzijds en een positieve impact van het gebied anderzijds.

‘Door energieneutraal en biobased te bouwen kunnen we veranderen naar een klimaatpositieve sector’

Vastgoedorganisatie is een belangrijke speler op de Europese markt. Nienke Jacobs van de Nederlandse tak Dream Advisors aan het woord.

Maak kennis met onze nieuwe partner Dream Advisors

Marktpartijen met een WEii-licentie kunnen nu een een gecertificeerde WEii-score afgeven voor gebouwen.

WEii-certificering: hoe werkt dit?