Team

Met een divers, gedreven en dynamisch team werken wij iedere dag met veel passie aan het verduurzamen van de gebouwde omgeving. Maak hier kennis met de medewerkers van DGBC.  

 

 

Annemarie van Doorn

Directeur

a.vandoorn@dgbc.nl

Auke Bullema

Publicist/woordvoerder

a.bullema@dgbc.nl

Bart Brok

Manager Bedrijfsvoering

b.brok@dgbc.nl

Bart van der Vaart

Publicist/woordvoerder

b.vandervaart@dgbc.nl

Bastiaan Versteeg

Projectmanager

b.versteeg@dgbc.nl

Bouchra El-Ouatiq

Boekhoudkundig Medewerker

b.elouatiq@dgbc.nl

Diana van den Eijnden

Relatiemanager

d.vandeneijnden@dgbc.nl

Edwin van Noort

Manager Ontwikkeling

e.vannoort@dgbc.nl

Fredericke Reijerkerk

Communicatieadviseur

f.reijerkerk@dgbc.nl

Helen Retel Helmrich

Officemanager/PA van Annemarie van Doorn

h.retel@dgbc.nl

Ingrid Smeelen

Medewerker Certificering & Beheer

i.smeelen@dgbc.nl

Jan Kadijk

Manager Kennis en Innovatie

j.kadijk@dgbc.nl

Kelsey Huis in 't Veld

Communicatiemedewerker

k.huisintveld@dgbc.nl

Leonie de Boer

Projectmanager

l.deboer@dgbc.nl

Maikel de Laat

Projectmanager Helpdesk

m.delaat@dgbc.nl

Marieke Olsthoorn

Manager Communicatie en Events

m.olsthoorn@dgbc.nl

Martin Mooij

Programmamanager Deltaplan Duurzame Renovatie
Manager Certificering

m.mooij@dgbc.nl

Melody Reyneveld

Trainingscoördinator

m.reyneveld@dgbc.nl

Niek Stukje

Communicatieadviseur

n.stukje@dgbc.nl

Pauline Braam

Trainingscoördinator

p.braam@dgbc.nl

Peter Gabriëls

Projectmanager

p.gabriels@dgbc.nl

Remy Heijer

Projectmanager

r.heijer@dgbc.nl

Rudy van der Helm

Senior Projectmanager

r.vanderhelm@dgbc.nl

Thomas Metz

Programmamanager Bestaande Bouw

t.metz@dgbc.nl

   

 

Laatste nieuws

Yes! Mijn auto heeft energielabel B

Yes! Mijn auto heeft energielabel B

Werkconferentie Paris Proof: stappenplan kan niet zonder data

Werkconferentie Paris Proof: stappenplan kan niet zonder data

Blog: Circulair aanbesteden deel 1

Blog: Circulair aanbesteden deel 1