

BREEAM-NL Introductietraining
-
20 januari 2026
- Van Bylandt Huis, Den Haag
- DGBC
Locatie
Van Bylandt Huis, Den Haag
Datum
wo 05 november 2025 13:00 - 17:00
Organisator
DGBC
Om jouw status als BREEAM-NL Assessor te behouden moet je jaarlijks ten minste 1 harmonisatiebijeenkomst bijwonen. Daarbij bezoek je een BREEAM-NL project en nemen de opdrachtgever en BREEAM-NL Expert en/of Assessor je mee in de uitdagingen en geleerde lessen. Ook breng je zelf een case in uit een eigen BREEAM-NL project. Daarnaast besteden we extra aandacht aan de nieuwe beoordelingsrichtlijnen v6.1.1.
Na 2 geslaagde bijeenkomsten voorafgaand aan het Nationaal BREEAM-congres, zijn de resterende bijeenkomsten voor 2025 ingepland.
We organiseren op 5 november, in samenwerking met Adviesgroep Gebied, een harmonisatiebijeenkomst Assessoren op ons kantoor in Den Haag. We besteden hierbij aandacht aan de aansluiting van het schema Gebied op het schema Nieuwbouw & Renovatie en het schema-In Use. We gaan vooral in op hoe de verschillende schema’s elkaar kunnen versterken, opdat het schema Gebied vaker als procestool kan worden ingezet. Uiteraard besteden we ook de nodige aandacht aan de herziene BRL v6.1.1 van het schema Gebied.
Wanneer je Assessor bent van meerdere schema’s, hoef je maar 1 bijeenkomst van een schema naar keuze bij te wonen. Op verzoek kan een extra bijeenkomst worden bijgewoond. Omdat het aantal beschikbare plekken beperkt is, krijgen assessoren die nog niet aan de harmonisatieverplichting hebben voldaan voorrang bij inschrijving.
Inschrijven loopt via onderstaande link naar het inschrijfformulier. Er zijn voor licentiehoudende organisaties geen extra kosten verbonden aan het bijwonen van de harmonisatiebijeenkomst. Wanneer je niet werkzaam bent voor een licentiehoudende organisatie, zijn er wel kosten aan verbonden. Voor partners is dit een bedrag van € 262,50 en voor niet-partners € 350,-.

















