Gaat Apple de vastgoedmarkt veroveren?

Aangemaakt op: 05 okt 2012

Door pakkende namen als iLive, iCrib en Klokhuis leek het even alsof Apple op 18 september de duurzame vastgoedmarkt aan het veroveren was. Deze namen kwamen langs tijdens een zeer inspirerende Dutch Green Building LAB sessie in het WTC: bekijk de filmpjes voor een impressie!

De Dutch Green Building LAB organiseert events rondom een tweejaarlijks discussie-thema. Dit jaar is dat ‘Duurzaamheid: Lease of Eigendom’. De events heten LABsessies. Op 18 september gingen de deelnemers aan de slag met dit thema, waarbij ze de succesvolle Apple concepten als inspiratiebron gebruikten.

Kruisbestuivingen
De LAB sessies bestaan uit lezingen en korte workshops. De Dutch Green Building LAB stimuleert hiermee de duurzame kruisbestuivingen tussen verschillende specialisten en vakgebieden en is daarmee de kweekvijver van duurzaamheid.