INADEC 2010 ((Inter)nationaal Gebiedsontwikkeling Congres)

13 oktober 2010, TEATS, Hembrugterrein, Zaandam

Terwijl de markt op slot zit, stapelen de problemen in de stad zich op. Meer dan ooit gaat gebiedsontwikkeling over het oplossen van echte problemen. Wie durft het antwoord te geven op de volgende vragen: Wat doen we met onze havengebieden, onze stationsgebieden, onze achterstandswijken, onze binnensteden, onze bedrijventerreinen? Hoe gaan we om met onzekerheid en risico’s? Wie gaat het betalen nu verdienmogelijkheden teruglopen? En hoe organiseren we dat? Hoe vertalen we de groeiende behoefte naar collectiviteit en duurzaamheid in gebiedsontwikkeling?

Tijdens INADEC 2010, het (Inter)nationaal Gebiedsontwikkeling Congres, dat op 13 oktober aanstaande wordt gehouden in het TEATS-gebouw op het Hembrugterrein in Zaandam, zoeken we de oplossingen over de grens en vertalen die naar de Nederlandse praktijk. We kijken naar gebiedsontwikkeling in steden als Dublin, Zürich, Hamburg en Buenos Aires en zetten die naast vergelijkbare Nederlandse sprekers die uitleggen hoe we gebiedsontwikkeling kunnen financieren, organiseren en verduurzamen.

Heeft u zich al opgegeven, maar kunt u onverhoopt niet komen? Meld dit dat aan organisator Elbamedia via een email zie link hieronder. Dit is de enige manier om dit door te geven. Tot 2 weken voor het evenement kon u, conform de Algemene Voorwaarden, kosteloos annuleren. Vanaf 29 september tot 3 dagen voor het evenement ziet de organisator zich genoodzaakt 25 procent van het entreegeld aan u door te belasten. Na die periode, dus vanaf 3 dagen vooraf, of als u helemaal niet komt opdagen, rekent de organisatie 100 procent door. Wel is het mogelijk om een vervanger te sturen.

Klik hier voor meer informatie.